به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد هدفمند سازی یارانه های شهرستان رودان ،رئیس اداره بازرگانی شهرستان رودان  از برخورد با واحدهای صنفی متخلف در شهرستان در آستانه ی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها خبر داد.

هدایت الله صالحی اظهار کرد: بازرسی ها از واحدهای صنفی همگام با سازمان های نظارتی و به منظور مقابله با تخلفات احتمالی، در راستای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و آمادگی و نظارت هرچه بیشتر اجرا می شود.

وی افزود:اکیپ بازرسان اداره بازرگانی، تعزیرات حکومتی، اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و اداره دامپزشکی در یکماهه گذشته از 1600 واحد صنفی بازرسی کردند که 90 واحد صنفی متخلف به دلیل گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور جمعا به مبلغ 142 میلیون و 400هزار ریال جریمه شدند.

رئیس اداره بازرگانی شهرستان رودان اضافه کرد در این مدت همچنین 5 واحد صنفی متخلف نیز پلمپ شدند.

وی افزود:در مدت یاد شده 14 گشت بازرسی مشترک نیز با دستگاههای نظارتی انجام شده و بیش از 95 گزارش مردمی در خصوص تخلف واحدهای صنفی به واحدهای بازرسی و نظارتی بازرگانی ارجاع  شده است.

وی افزود: شهروندان درصورت مشاهده تخلف مسایل اقتصادی می توانند گزارش های خود را با تلفن 124 انعكاس دهند و بازرسان به محل وقوع تخلف مراجعه و درراستای قوانین ومقررات با واحدهای صنفی متخلف برخورد جدی می كنند.

صالحی تصریح کرد: نصب پارچه تخلف، نظارت و كنترل مستمر از مراكز صنفی، جرایم نقدی سنگین و برخورد جدی با سودجویان احتمالی از دیگر اهداف این بازرسی ها درراستای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها می باشد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 14 آذر 1389    | توسط: ستاد هدفمندسازی    |    |
نظرات()