رئیس جمهور در ادامه سخنان خود از شبکه یک سیما از مردم خواست برای دریافت یارانه‌های واریز شده به حسابهای بانکی‌شان "بلافاصله به بانک مراجعه نکنند".

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، آقای احمدی نژاد گفت: پول هست؛ ما یارانه‌ها را برای مدت دو ماه واریز کرده ایم. این طرح دهها سال ادامه دارد؛ به فضل الهی این طرح به گونه‌ای است که کسی نتواند آن را لغو کند.

وی افزود: این طرح مال مردم است و نسلهای پیاپی از آن استفاده خواهند کرد؛ پس اولا عجله نکنند. این شش ماه اول مهم است. اگر مردم زود این پول را دریافت کنند، وارد بازار می‌شوند، این بازار را به هم می‌زند و ضرر این کار به مردم وارد می‌شود.

رئیس جمهور گفت: فکر کنید این پول مال خودتان است، نگه دارید. صنعت، خدمات، بانکها، بخش‌ای گوناگون و بازار بسته‌های خوبی را پیش بینی کرده‌اند.

وی افزود: بعضی بخشها قرار است قیمتها را پایین آورند و خرید و فروش را تسهیل کنند. مردم حوصله کنند، ما در خدمتشان هستیم با هم جلو می‌رویم.

آقای احمدی نژاد تاکید کرد: مردم عجله نکنند، به خصوص الان که از فردا می‌خواهد شروع شود، آخر ماه است، کارمندان می‌خواهند حقوق بگیرند، ممکن است مردم در صف بانکها بایستند. این در حسابتان هست.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1389    | توسط: ستاد هدفمندسازی    |    |
نظرات()