رئیس جمهور گفت: یک میلیون خانه روستایی بازسازی شده اما هنوز دو میلیون خانه نوسازی نشده است.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، آقای احمدی نژاد در ادامه سخنان خود در گفتگوی زنده تلویزیونی از شبکه یک سیما افزود: این غیر از جوان های روستاست که باید خانه دار بشوند و باید درست کنیم و این می شود.

وی ادامه داد: گفتیم فقط با یک چهارمش یعنی 30 هزار میلیارد تومان، ایران ظرف 5 تا 6 سال خودش را به پای کشورهای پیشرفته دنیا می رساند؛ در صنعت ، اقتصاد ، کشاورزی و آبادانی می تواند برسد اما هم اکنون این وضع ناعادلانه است و باید اصلاح شود.

رئیس جمهور گفت: همه باید برابر ببرند اگر بخواهیم عدالت واقعی را اجرا کنیم و اگر می توانستیم اجرا کنیم که چقدر شخصش را شناسایی کنیم و اینکه چقدر برده باید پنجاه سال معکوس عمل می کردیم.

وی افزود: بگذارید کشورمان آباد شود و در ایران با این همه پیشرفت نباید یک جوان دنبال کار بگردد و نباید لنگ مسکن باشد.

احمدی نژاد گفت: نباید مریضی یک خانواده را ساقط کند باید همه بیمه شوند، بیمه تکمیلی و طلایی.

وی افزود: ثروت را داریم اما بی جهت آن را می سوزانیم در حالی که در کنارش رفاهی نداریم.

رئیس جمهور گفت: همان اضافه سوخت را کنترل کنیم و بگذاریم مشکلات کشور حل شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره ساعت و زمان دقیق اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها افزود: قانون از مدت هاست که بخش عمده اش اجرا شده است.

احمدی نژاد گفت: الان آزادسازی نداریم مقداری اصلاح قیمت ها داریم.

وی افزود: آزادسازی در مرحله نهایی است چرا که هنوز باید چند مرحله جلو برویم اما به اندازه ای که امسال در بودجه پیش بینی شده و ان شاء الله ستاد که مستقر هستند اطلاعیه اش را آماده کرده و بعد از ا ین گفتگوی ما اطلاعیه ها را خواهند داد.

رئیس جمهور گفت: از ابتدای یکشنبه 28 آذر یعنی زمانی که امشب تمام شد از آخر شب، امشب کار را شروع می کند.

احمدی نژاد افزود: سهم بنزین هم ریخته شده هم با قیمت جدید سهمیه شارژ شده و هم با قیمت قبلی یک ماه اضافه داده ایم گازوئیل هم داده ایم.

وی گفت: نیاز نیست به اینکه کسی بخواهد 50 تا 200 لیتر در خانه ذخیره کند.

رئیس جمهور افزود: نمی ارزد در بین 70 میلیون خدای ناکرده در یک گوشه ای یک حادثه ای پیش بیاید و یک نفر یک لکه روی دستش بیفتد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1389    | توسط: ستاد هدفمندسازی    |    |
نظرات()