مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سهمیه بندی در گاز سی ان جی هنوز اعمال نشده است و در حال حاضر هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

 

فرید عامری در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر ، وضع عرضه همه فراورده های نفتی از جمله سی ان جی را بسیار عادی توصیف کرد و افزود: در زمینه عرضه سوخت سی ان جی هیچ محدودیتی نیست و مانند گذشته گاز سی ان جی در جایگاه ها عرضه می شود و رانندگان می توانند به میزان نیاز دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: با توجه به اهمیت بخش حمل و نقل در کشور ، دولت برای حمایت از این بخش و با دستور رئیس جمهور بسته حمایتی برای ناوگان حمل و نقل سنگین کشور و خودروهای دیزل و نفت و گاز سوز در نظر گرفته است .

عامری افزود: این بسته حمایتی از امروز به تدریج در کارت های سوخت رانندگان خودرو اعمال می شود و اولویت اول با دارندگان خودروهایی است که در روز اول اجرای قانون از نفت و گاز استفاده نکردند که سهمیه حمایتی آنها از بامداد امروز اعمال شده است.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: سهمیه حمایتی دیگر دارندگان خودروهای گازوئیل سوز نیز به تدریج تا دو روز آینده اعمال می شود .

وی افزود: سامانه هوشمند سوخت طوری تعبیه شده است که محدودیت خاصی برای استفاده از این سهمیه حمایتی نیست یعنی تا زمانی که رانندگان سهمیه حمایتی دارند می توانند استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: رانندگان می توانند پس از اتمام این سهمیه حمایتی165 ریالی از سهمیه150 تومانی استفاده کنند.

عامری درباره سهمیه بنزین خودروهای شخصی هم گفت: آن دسته از رانندگانی که سهمیه 100 تومانی بنزین دارند محدودیت زمانی برای استفاده از آن ندارند.

وی اضافه کرد: سهمیه حمایتی دولت برای موتورسیکلت ها هم20 لیتر با قیمت100 تومان است که در دی ماه اعمال می شود.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1389    | توسط: ستاد هدفمندسازی    |    |
نظرات()